PivoTürkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PivoTürkiye

PivoTürkiye'ye Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İlk Pivotum
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyPaz Şub. 20, 2011 2:20 pm tarafından hurkan37

» ßattle ßrawlers New Westroia Geçit Kartları Hepsi ßurda
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 1:29 pm tarafından anıl çalışkan

» FaLCoNDaNg başlık
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 11:18 am tarafından JinnieS

» sünger bopa ölum xD
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptySalı Şub. 01, 2011 12:51 am tarafından T-Pivot

» Kanlı Baskın Part1
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyPtsi Ocak 31, 2011 12:09 am tarafından siyana

» ....Savaş....
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyPtsi Ocak 31, 2011 12:06 am tarafından siyana

» Transform(Dönüşüm)Dersi
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 3:11 pm tarafından siyana

» \\Soru//
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 3:08 pm tarafından siyana

» Yürüme Dersi
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 3:05 pm tarafından siyana

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi Salı Ara. 28, 2010 1:29 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
muh@mmet
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_lcapPivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Voting_barPivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_rcap 
b@tub3rk
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_lcapPivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Voting_barPivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_rcap 
memo123
ercet
atafb35
Sword Kasaki
Ultra Player
durumert
Assassin
PivotİST
Istatistikler
Toplam 96 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: umutcantr

Kullanıcılarımız toplam 586 mesaj attılar bunda 184 konu

Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım

3 posters

Güzel Olmuşmu?
Evet
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_lcap50%Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_rcap
 50% [ 2 ]
İdare eder
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_lcap50%Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Eh işte
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_lcap0%Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_lcap0%Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Berbat
 0% [ 0 ]
İğrenç
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
hllbrhm96
Yeni üye
Yeni üye

Element : Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  21px-d10
Bl Bl : 0

Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  Empty
MesajKonu: Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım    Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyCuma Ara. 24, 2010 6:18 pm

Arkadaşlar Pivot u kullanmaya yeni başladım. Bi kaç çalışma yaptım umarım hoşunuza gider..

https://2img.net/r/ihimizer/i/fighto.gif/
https://2img.net/r/ihimizer/i/attaackk.gif/

cheers cheers cheers alien alien
durumert
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım    Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyCuma Ara. 24, 2010 11:57 pm

hız olarak iyi ayarlayamamışsın bence ama qüzel
atakan_manisabilsem
Yeni üye
Yeni üye

Element : Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  21px-d10

MesajKonu: Geri: Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım    Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım  EmptyPerş. Ocak 20, 2011 8:20 pm

ben ilklerde daha kötüydüm Very Happy
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1642363654

Pivotlarıma bi bakın hele :D Yeni başladım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Bakın Ve Yorum Yapın Size Güveniyom İşte kancalı adam ve Yorum !!!!
» RPG de yeni bir boyut
» Sitemizin yeni Teması
» Herkes İçeri Yeni Bir Deha Geliyor :D
» Ennn Yeni Başlayanlar Çook Kolay Oyun Yapma